Naším cílem je nabídnout veškeré produkty a služby v co největší kvalitě, profesionalitě a to za dostupné ceny pro každého.
Specializujeme se především na Stínící techniku a na profesionální servis oken a dveří.

Pyšníme se především výhradním zastoupením výrobce rolet Den a Noc. U nás jsme hrdí na to, že Vám můžeme nabídnout prvotřídní rolety za naprosto bezkonkurenční ceny a právě styl, kvalita a velký výběr nás staví na nejvyšší příčky v oblasti rolet na míru.

Pokud neholdujete modernímu designu, rolety den a noc a hledáte zaručenou klasiku jako jsou žaluzie a jiné typy stínění, rádi Vám představíme široký sortiment, ze kterého si vybere každý. Vždy vše pro Vás vyrábíme a připravujeme přesně na míru v nejvyšší možné kvalitě. U všech produktů nabízíme širokou škálu možností designů, montáží, uchycení a velké množství barevných provedení.Dále nabízíme sítě proti hmyzu. Vybrat si můžete z několika variant. Díky naší široké nabídce, dokážeme namontovat sítě nejen do všech typů oken, ale i třeba ochránit celou venkovní terasu proti hmyzu pro pohodlné sezení.

 

Provádíme kompletní profesionální pozáruční servis a opravy všech druhů plastových oken, euro oken a dveří.
Naším servisem se staráme především o prodloužení životnosti a funkčnosti nejen všech typů oken a dveří, ale také o kování a těsnění. Dále zajišťujeme běžné opravy výměny dílů kování a těsnění. Osobně k Vám bezplatně přijedeme, zkontrolujeme stav Vašich oken a dveří, doporučíme různá řešení a nabídneme veškeré poradenství. Případný servis, výměnu těsnění a jiných částí už nechejte na nás.

Pyšníme se špičkovou zákaznickou podporou. Osobně a bezplatně k Vám přijedeme, rádi Vám představíme vysoce kvalitní a široký výběr nabízených produktů, vše bezplatně naměříme, navrhneme varianty a provedeme nezávaznou kalkulaci. Výroba všech produktů je vždy na míru přesně na Vaše okna (dveře) a montáž pak už nechejte na nás.
Pyšníme se především vysokou kvalitou, rychlostí dodání a osobním profesionálním přístupem.

Bezplatně k Vám přijedeme v celém Moravskoslezském a Olomouckém kraji

Více informací Vám rádi podáme na tel.: +420 721 218 218
nebo na emailu: info@roletymorava.cz