Držte krok s dobou !
Moderní módní design do domácnosti i do firem, který předčí standardní
žaluzie ve všech směrech.
Jsme hrdí na to, že Vám můžeme nabídnout prvotřídní zákaznický servis, rolety za naprosto bezkonkurenční ceny a kvalitu na nejvyšší úrovni !

Prvotřídní zákaznická podpora
Oproti ostatním Vás nenutíme si vybírat z fotek na internetu. Náš specialista bezplatně přijede k Vám domů, do firmy, na chalupy nebo letního sídla, kdy sebou doveze přes 100 druhů látek (od klasických, designových až po stínící) ukáže funkčnost, kvalitu, navrhne způsoby řešení a uchycení. Doporučí a především odborně poradí, vše za Vás přesně naměří a propočítá kalkulaci. Pyšníme se rychlostí dodání a profesionální montáží.

V čem jsme nejlepší ?
– Nekompromisní kvalita
– Více než 100 druhů látek stále skladem
– Rychlost dodání včetně montáže
– Každá roleta je vyrobena přesně pro Vás na míru
– Flexibilní uchycení i bez vrtání a zásahu do okna

– Nabídka od klasických až po luxusní látky
– Výběr od designových látek až po zcela zatemňující
– Ovládání kvalitním řetízkem nebo na dálkové ovládání

– Vysoká kvalita rolety díky šroubovacímu mechanizmu
– Nastavení intenzity světla pro každý dokonalý okamžik

Špičková podpora při nákupu
Pyšníme se špičkovou zákaznickou podporou. Osobně a bezplatně k Vám přijedeme se vzorkovníkem. Díky množství barev a látek designově vyladíte každou místnost. Pomůžeme s výběrem látky, doporučíme vhodné uchycení a montáž už nechte jen na nás.

Typy kazet
Nabízíme nejmodernější designové a velmi kvalitní systémy. Každý ze systémů má své vybrané typy uchycení a maximální šířky látky rolety. Umíme hledat individuální řešení.

Elektrické rolety

Jedná se o moderní prvek, který se hodí do každé domácnosti nebo firmy. Pomocí ovladače můžete libovolně stahovat Vaše rolety. Rolety Den a noc tak můžete ovládat postupně nebo třeba všechny najednou. U nás si můžete zakoupit elektrické rolety ve všech 3 typech kazet. I otevřenou kazetu zavěšenou na okně je možné ovládat stisknutím tlačítka.

Elektrické rolety nemají stahovací řetízek jsou tedy bezpečnější pro děti.

Pro nás je samozřejmostí splňovat požadavky na normu ČSN EN 13120 pro zajištění bezpečnosti dětí. Děti jsou pro nás na první místě.

Děláme maximum pro splnění bezpečnosti dětí na našich roletách je proto použitá vždy jedna z variant bezpečnostních zařízení.

Bezpečnostní kladka pro napnutí řetízku

Systém pro přetržení

Stále je to málo ? Teď již v bodech proč rolety opravdu jen od nás…
– Každá roleta se pro Vás vyrábí maximálně na míru
– Rychlost dodání (většinou do 10-ti dnů)
– Používáme kvalitnější materiál než u běžného řešení Den a noc.
– Naše rolety můžete snadno odinstalovat a přenést jinam
– Dobrá vůle se musí v pravý okamžik nastartovat, aby jí jen tak něco nezastavilo.  Z každé objednávky rolet Den a Noc jde 1 Kč Mobilnímu hospici Ondrášek. Připojte se k nám a přispějte také.